Dziękuję za wszystko

• autor: redakcja, 2012-03-06 23:43

Podziękowania od Radosława Kanika

Radosław Kanik dzisiaj rozwiązał kontrakt z Unią Janikowo i związał się z Wdą Świecie. Popularny "Kaniol" przez rok występów w naszym klubie zostawił wiele ambicji, zdrowia i zaangażowania. Przez wszystkich sympatyków biało-niebieskich będzie z pewnością wspominany pozytywnie. Dzisiaj Radek odwiedził szatnię drużyny trenera Artura Polehojko i pożegnał się z teamem, z którym przeżył wiele piłkarskich chwil.

- Chce za pośrednictwem strony internetowej podziękować Unii Janikowo za możliwość sportowego rozwoju i reprezentowania przez rok niebiesko-białych barw tego klubu. Chciałbym również podziękować kibicom Unii za nieustanny doping jaki towarzyszył mi jak i reszcie zespołu podczas meczów ligowych na naszym boisku. Zawsze dodawało mi to sił i potęgowało motywację. Będę bardzo miło wspominał czas jaki tu spędziłem. Dziękuję za wszystko - powiedział chwilę po rozwiązaniu kontraktu z naszym klubem Radosław Kanik.

W imieniu kibiców dziękujemy za wiele zdrowia pozostawionego na boisku dla MLKS Unia Janikowo i życzymy sukcesów w dalszej drodze piłkarskiej.