Wyjazd na mecz z Cuiavią Inowrocław

• autor: redakcja, 2012-03-08 21:24

Zapisy na wyjazdowy mecz do Inowrocławia

Klub Kibica MLKS Unia Janikowo organizuje wyjazd na mecz o mistrzostwo trzeciej ligi, który odbędzie się w 31.03.2012 roku o godzinie 16:00 w Inowrocławiu pomiędzy biało-niebieskimi, a miejscową Cuiavią.

Koszt wyjazdu razem z biletem na mecz wynosić będzie około 20 zł. Przy zapisie obowiązuje podanie numeru PESEL. Pozostałe szczegóły, a zapis możliwy jest pod numerem gadu-gadu  5163717.

Ponadto informujemy, że wraz z ilością chętnych osób zmieniać się będzie cena wyjazdu na mniejszą.

Warto też dodać, że pierwotnie ustalone było, że mecz ten zostanie zainaugurowany na zmodernizowanym Stadionie Miejskim przy ulicy Wierzbińskiego, ale w związku ze sprawami techniczno-organizacyjnymi spotkanie to odbędzie się na stadionie Goplani przy ulicy Orłowskiej.