dzisiaj: 2778, wczoraj: 12002

Trampkarze Unii po meczu z Lechią

• autor: redakcja, 2012-03-10 16:21

Porażka trampkarzy z Lechią Gdańsk

W rozgrywanym dzisiaj sparingu trampkarzy w Gdańsku miejscowa Lechia wygrała z Unią Janikowo 4:2. Był to już drugi sparing biało-niebieskich z przedstawicielem T-Mobile Ekstraklasy.

Trampkarze: LECHIA GDAŃSK - UNIA JANIKOWO 4:2 (2:0)
Bramki: 15', 18', 55', 60' - 38' zawodnik testowany, 43' Paweł Radaszewski (wolny)

Piłkarze Unii przegrywali już 2:0, ale zdołali doprowadzić do wyrównania. Pierwszego gola dla naszych zawodników zdobył gracz testowany, a drugiego Paweł Radaszewski, który popisał się efektownym strzałem. Odkąd gdańska Lechia straciła dwa gole, ostro wzięła się do pracy i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając ostatecznie 4:2.

Jeżeli chodzi o inne drużyny młodzieżowe, jutro na boisku gimnazjalnym dojdzie do sparingu juniorów młodszych Unii z Kujawianką Strzelno.