Arkadiusz Mokrzycki rozwiązał kontrakt

• autor: redakcja, 2012-03-12 22:10

Arkadiusz Mokrzycki odszedł z Unii

Kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał Arkadiusz Mokrzycki. Jest to trzeci piłkarz, który oficjalnie opuścił Unię Janikowo przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Arkadiusz Mokrzycki do Unii przychodził zimą, tzn. w przerwie sezonu 2010/2011 z Mieszka Gniezno. Wówczas trenerem naszego klubu był Tomasz Mazurkiewicz. Zawodnik ten grał jako uniwersalny ofensywny pomocnik, a także jako napastnik z numerem „11”. Przez rok gry w Unii rozegrał 24 mecze ligowe strzelając cztery gole i oglądając dwie żółte kartki. Mokrzycki zdecydował się na powrót do Mieszka.

Występy Arkadiusza Mokrzyckiego w MLKS Unia Janikowo:
- runda wiosenna 2010/2011 (14 meczów, 966 minut, 4 gole, 2 asysty, 2 żółte kartki)
- runa jesienna 2011/2012 (10 meczów, 457 minut, 0 goli, 0 asyst, 0 żółtych kartek)
- razem (24 mecze, 1423 minuty, 4 gole, 2 asysty, 2 żółte kartki)

Mieszko Gniezno, czyli nowy-stary klub Arkadiusza zajmuje 15.miejsce (spadkowe) w czwartej lidze wielkopolskiej północnej.

Wypowiedź Arkadiusza Mokrzyckiego:
- Chciałem podziękować przede wszystkim kolegom z zespołu, kibicom, trenerom oraz działaczom za ten okres spędzony w Janikowie. Pod względem sportowym naprawdę będę wspominał ten rok bardzo dobrze i uważam, że Unię stać na dużo więcej niż to wygląda w tym momencie. Szkoda, że przytrafiły nam się takie problemy organizacyjne, ale życzę klubowi, jak i moim kolegom sukcesu i powodzenia na boisku. Dzięki za wszystko!

Arkadiuszowi dziękujemy za reprezentowanie barw MLKS Unia Janikowo i życzymy wielu sukcesów w nowym klubie.

W Unii pozostał brat Arkadiusza – Łukasz Mokrzycki.