Weekendowe sparingi

• autor: redakcja, 2012-03-11 16:29

Mecze kontrolne

W obecny weekend poza meczem kontrolnym pierwszej drużyny Unii Janikowo rozegrano także inne sparingi.

W dniu wczorajszym Pogoń Mogilno zremisowała 1:1 z Sokołem Kleczew. W mogileńskim zespole zabrakło Dawida Deresiewicza, który jesienią był zawodnikiem Unii, a jego dalsza przyszłość wciąż nie jest znana.

Dzisiaj w barwach Piasta Złotniki Kujawskie zagrał Marcin Zaleski, który ma być wypożyczony do tego klubu. Jego zespół przegrał z KS Brzoza 2:6. Zawodnik ten brał też udział we wcześniejszych sparingach Piasta.

Natomiast w meczu rozgrywanym w Janikowie, juniorzy młodsi Unii pokonali rówieśników z Kujawianki Strzelno 5:1. Bramki strzelili: Marcel Trafny (dwie), Mikołaj Kruszka, Kamil Cajmer i Michał Milas, a także zawodnik gości z rzutu karnego.