Deresiewicz wrócił do Pogoni Mogilno

• autor: redakcja, 2012-03-13 11:18

Dawid Deresiewicz wrócił do Pogoni

Wraz z końcem rundy jesiennej sezonu 2011/2012 skończył się okres wypożyczenia Dawida Deresiewicza z Pogoni Mogilno do Unii Janikowo. Strona internetowa mogileńskiego klubu poinformowała, że zawodnik ten znalazł się w kadrze czwartoligowca na rundę wiosenną.

Dla Dawida Deresiewicza jest to już drugie odejście z Unii. Pierwszy raz zdecydował się opuścić swój macierzysty klub po sezonie 2007/2008, kiedy to będąc w kadrze pierwszego zespołu nie rozegrał ani jednego meczu. Wówczas zasilił Noteciankę Pakość. Przed rundą jesienną obecnego sezonu został wypożyczony z Pogoni Mogilno do której wrócił. Deresiewicz jesienią grał jako lewoskrzydłowy z numerem „15”. Rozegrał sześć meczów mistrzowskich przebywając na boisku przez 147 minut.

Pogoń Mogilno zajmuje pierwsze, premiowane awansem miejsce w czwartej lidze kujawsko-pomorskiej. Zawodnikiem tego klubu jest też były piłkarz Unii – Damian Malczewski.

Dawidowi dziękujemy za reprezentowanie barw MLKS Unia Janikowo i życzymy sukcesów w nowym klubie.