Urodziny Krzysztofa Łożyńskiego

• autor: redakcja, 2012-03-14 14:44

Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj swoje 28.urodziny obchodzi Krzysztof Łożyński. Z tej okazji życzymy mu wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów na piłkarskich boiskach!

Krzysztof Łożyński urodził się 14.marca 1984 roku w Bydgoszczy. Ma 184 centymetry wzrostu i waży 86 kilogramów. Gra na pozycji środkowego obrońcy. Jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz. Ponadto grał też we Victorii Koronowo i Wdzie Świecie. Z tego ostatniego klubu przed obecnym sezonem zasilił Unię Janikowo. W biało-niebieskich gra z numerem „18”. Jako jedyny piłkarz naszej kadry może pochwalić się tym, że we wszystkich ligowych meczach przebywał na boisku przez pełne dziewięćdziesiąt minut (17 spotkań = 1530 minut). Łożyński został też trzy razy ukarany żółtą kartką.