Wystawa związana z Unią

• autor: redakcja, 2012-03-16 23:22

Historia, czyli 54 lata Unii w Janikowie

„Historia, czyli 54 lata Unii w Janikowie” – taką właśnie nazwę nosi wystawa, która dzisiaj została oficjalnie otwarta w klubie osiedlowym „Zefir”.

Jako pierwszy głos zabrał prezes klubu „Zefir”, który krótkim słowem wstępu wprowadził zaproszonych gości w kulisy powstania wystawy. Następnie przedstawiciele Klubu Kibica, a zarazem organizatorzy tego przedsięwzięcia – Kamil Bilak i Martin Nowicki zabrali nas w podróż do przeszłości i opowiedzieli w skrócie historię MLKS Unia Janikowo, która została przedstawiona na wystawie.

W międzyczasie do mikrofonu zaproszony został honorowy trener naszego Klubu – Zbigniew Bakalarski, który jeszcze niedawno szkolił janikowską młodzież. Następnie głos zabrał trener Artur Polehojko, prezes Artur Banaszak, a także przewodniczący komisji sportu – Grzegorz Czerwiński.

Wystawę podziwiali zaproszeni goście – władze miejskie, zarząd klubu, piłkarze obecnej kadry Unii, a także zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy biało-niebieskie.

W przyszłym tygodniu wystawa będzie dostępna dla wszystkich sympatyków Unii. Zapraszamy do klubu „Zefir” od 16.03 do 23.03 (do godzi 16:30).

Zapraszamy także od odwiedzenia naszej galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia: