Tomasz Nowacki przed meczem

• autor: redakcja, 2012-03-21 22:04

Sentyment do Janikowa pozostał

Aż trzech zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwy MLKS Unia Janikowo może znaleźć się w składzie na sobotni mecz biało-niebieskich z GKS Dopiewo. Mowa tutaj o Tobiaszu Jarentowskim, Michale Chmieleckim i Tomaszu Nowackim. Z tym ostatnim piłkarzem postanowiliśmy porozmawiać na temat inauguracji wiosny, a także najbliższego spotkania.

Jak się czujesz przed sobotnim powrotem do Janikowa?
- Dziękuję, dobrze, sentyment do Janikowa pozostał przez wiele wspaniałych chwil, które tutaj spędziłem. Jednak teraz reprezentuje barwy klubu z Dopiewa i poświęcam się dla GKS-u. Unii życzę jak najlepiej. Cały czas jestem w kontakcie z chłopakami z drużyny i cały czas im kibicuje. Nie tylko im, ale i działaczom, tym wszystkim fanom, którzy wspierają drużynę z trybun, jak i sztabowi trenersko-medycznemu.

Z jakim nastawieniem przyjeżdżacie?
- Po wygranej w Inowrocławiu był czas na radość, ale dziś już nikt o tej wygranej nie myśli. Kiedy walczy się o utrzymanie liczy się każdy kolejny mecz. Do Unii podchodzimy z dużym respektem i szacunkiem, ale nie ma mowy o bojaźni. Naszym celem są trzy punkty i po zwycięstwo przyjedziemy. Unia to gorący teren więc będzie bardzo ciężko. Kibice na pewno będą dwunastym zawodnikiem, ale my będziemy starali się wygrać. Mam nadzieje, że drużyny stworzą piękne widowisko i kibice będą pod wrażeniem gry obu zespołów, ale liczę że to GKS będzie cieszył się z trzech punktów, a niebiesko-biali będą kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa dopiero od trzeciej kolejki.