Kominikat Zarządu MLKS Unia Janikowo

ZAWIADOMIENIE
O WALNYM ZEBRANIU STATUTOWYM
MLKS UNIA JANIKOWO

W oparciu o Uchwałę Walnego Nadzwyczajnego Zebrania Wyborczego oraz ze względu na fakt oddalenia przez Krajowy Rejestr Sądowy wniosku Klubu o zmianę statutu (przyjęcie nowego statutu), Zarząd MLKS Unia Janikowo zwołuje na dzień 19 kwietnia 2012 roku (czwartek) Walne Zebranie Statutowe, którego celem będzie przyjęcie nowego Statutu MLKS Unia Janikowo, poprawionego w oparciu o wskazania Postanowienia KRS z dnia 23 marca 2012 roku. Walne Zebranie Wyborcze odbędzie się w Sali Klubu (salka medialna) na terenie Stadionu Miejskiego w Janikowie (ul. Główna 40). Początek o godzinie 18:00.

Proponowany porządek obrad Walnego Zebrania Statutowego

1. Przywitanie
2. Powołanie Prezydium Zebrania wraz z przewodniczącym
3. Powołanie Komisji Mandatowej
4. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad
5. Przedstawienie i przyjęcie Regulaminu Zebrania
6. Informacja Zarządu o aktualnej sytuacji w Klubie
7. Stwierdzenie quorum – protokół Komisji Mandatowej
8. Przyjęcie nowego Statutu MLKS Unia Janikowo (odczytanie, dyskusja nad poprawkami, przyjęcie uchwały)
9. Sprawy różne
10. Zakończenie Zebrania

Zgodnie z obowiązującym Statutem MLKS Unia Janikowo, zmian w statucie dokonuje Walne Zebranie Członków. Aby decyzja była prawomocna konieczna jest obecność  50% + 1 wszystkich członków naszego Stowarzyszenia. U uwagi na ważność podejmowanych podczas Zebrania decyzji prosimy o niezawodne przybycie członków MLKS Unia Janikowo.