Wychowanek Unii w kadrze narodowej

• autor: redakcja, 2012-04-12 15:10

Były zawodnik Unii powołany do reprezentacji Polski

Michał Borecki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-15. Konsultacja, w której będzie uczestniczył były piłkarz naszego klubu odbędzie się w dniach 23-27.04.2012 w Gutowie Małym.

Borecki urodził się w 1997 roku. W MLKS Unia Janikowo grał w takich kategoriach wiekowych jak: orlicy, młodzicy i trampkarze. W przerwie zimowej sezonu 2010/2011 odszedł do BKS Chemik Bydgoszcz. Jest to jego drugie powołanie na konsultacje. Pierwsze miało miejsce tuż przed zmianą klubu.

Michałowi gratulujemy powołania i życzymy dalszych sukcesów.

Jeżeli chcesz zobaczyć całą kadrę – kliknij na „więcej”.

Kadra:
Adrian Szady (Lech Poznań), Marcin Staniszewski (UKS SMS Łódź), Szymon Kuźma (Dunajec Nowy Sącz), Marcin Szymczak (Cracovia), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Michał Walski (Stal Mielec), Damian Dudała (UKS SMS Łódź), Robert Janicki (Lech Poznań), Marcin Gałkowski (Pogoń Szczecin), Patryk Lityński (UKP Zielona Góra), Damian Zacheja (Stomil Olsztyn), Michał Bartkowiak (Legia Warszawa), Mateusz Stempin (Marcinki Kępno), Adrian Sobczak (Śląsk Wrocław), Dawid Kownacki (Lech Poznań), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Michał Borecki (Chemik Bydgoszcz), Maciej Kwasigroch (Lech Poznań), Eryk Ceglarz (Cracovia), Miłosz Kozak (Lech Poznań), Adam Ryczkowski (Polonia Warszawa), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn).