Zdjęcie kadry - wiosna 2012

• autor: redakcja, 2012-04-19 10:39

Zdjęcie kadry Unii na wiosnę 2012

Przed świętami wielkanocnymi Przemysław Powała wykonał zdjęcia kadry MLKS Unia Janikowo na rundę wiosenną sezonu 2011/2012. Wszelkie problemy organizacyjne sprawiły, że wstawiamy ja na stronę dopiero dzisiaj. Warto też dodać, że zostanie ono odpowiednio obrobione.

Na zdjęciu zabrakło Przemysława Kędziory, którego zatrzymały obowiązki w szkole. Oprócz zdjęcia grupowego wykonano też fotografie nowych zawodników naszego klubu, które zostały zamieszczone w dziale KADRA.

W górnym rzędzie od lewej: Piotr Łabuszyński, Tomasz Wawrzyniak, Piotr Hadaś, Marcin Michałowski, Mateusz Biłoszewski, Bartosz Dreszler, Bartosz Wieczorek, Łukasz Chomik.

W środkowym rzędzie od lewej: Arkadiusz Dereżyński, Łukasz Mokrzycki, Krzysztof Łożyński, Robert Tomaszewski, Marcin Piesik, Paweł Rybicki, Wojciech Lewandowski, Maciej Kot.

W dolnym rzędzie od lewej: Krzysztof Borysiak, Tomasz Dombek, Artur Polehojko, Wiesław Słowiński, Eryk Woźniak.

Nieobecny na zdjęciu: Przemysław Kędziora.