dzisiaj: 773, wczoraj: 12002

Brakuje Chmiela, Lewy wzmocnieniem

• autor: redakcja, 2012-04-21 22:59

Ankieta, czyli zdaniem kibica

Przez ostatnie tygodnie kibice Unii Janikowo brali udział w dwóch ankietach dotyczących zimowych transferów przeprowadzonych przez nasz Klub.

Zdaniem fanatyków największą stratą dla Unii było odejście Michała Chmieleckiego, który otrzymał aż 78% głosów. 10% poparcia zyskał Marcin Zaleski, 5% Dawid Deresiewicz, 4% Radosław Kanik, a 3% Arkadiusz Mokrzycki, który przez frasobliwość Mieszka Gniezno nie został zgłoszony do rozgrywek w tym klubie.

Jeżeli chodzi o pozyskanych piłkarzy, to zdaniem kibiców najlepszym z nich jest Wojciech Lewandowski. Pozyskany z Victorii Koronowo pomocnik zyskał 43% głosów. 36% otrzymał Paweł Rybicki, a zgłoszony do rozgrywek tuż przed końcem rundy jesiennej Piotr Łabuszyński miał 21%.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych ankietach dostępnych na oficjalnym serwisie MLKS Unia Janikowo.