MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 67 gości

dzisiaj: 5673, wczoraj: 12596
ogółem: 40 610 893

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Unia podpisała umowy z nowymi sponsorami!

  • autor: redakcja, 2012-04-30 20:20

Duża szansa na lepszą przyszłość

W ostatnim czasie trwały rozmowy z firmami, które mogłyby zostać sponsorami MLKS Unia Janikowo. Miło nam poinformować, że zakończyły się one sukcesem. Do czterech dotychczasowych sponsorów dołączyło trzech nowych. Pojawiła się więc szansa na lepszą przyszłość naszego Klubu.

Głównym sponsorem naszego Klubu jest Miasto i Gmina JANIKOWO. To właśnie napis MIASTO JANIKOWO widnieje na koszulkach meczowych piłkarzy trzecioligowego zespołu Unii.

Nowe umowy sponsorskie podpisali także dotychczasowe firmy wspierające biało-niebieskich. Mowa tutaj o Przedsiębiorstwie Usług Budowlanych BROSTER, a także o Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Usługowym ELEKTROREM. Firmy te wspierają Unię nieodłącznie od kilkunastu lat.

Ponadto w dalszym ciągu ważną umową sponsorską z Klubem ma Przedsiębiorstwo Trasnportowo-Usługowo-Handlowe RADZIKOWSKI oraz w ramach sponsoringu technicznego bramkarzy pierwszej drużyny firma JAKO, której dystrybutorem jest Salonik Piłkarski w Bydgoszczy.

Po długich rozmowach do sponsorowania MLKS Unia Janikowo wróciła firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane REM-BIS.

Przeprowadzane były także negocjacje z firmami, które po raz pierwszy mogłyby zostać sponsorami Unii. Rozmowy te zakończyły się kolejnym sukcesem i umowy sponsorskie z naszym Klubem sfinalizowała firma ALSTAL – Grupa Budowlana oraz firma CLASSIC – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handolowo-Usługowe.

Wszyscy wyrażamy głęboką nadzieję, że razem z dotychczasowymi, jak i nowymi sponsorami Unia rozpocznie nowy etap w swojej historii, a wszelkie problemy finansowe, które miały miejsce w naszym Klubie w poprzednich latach odejdą w niepamięć.

Aby poznać sylwetki sponsorów MLKS Unia Janikowo kliknij na "więcej".

MIASTO I GMINA JANIKOWO – www.janikowo.com.pl
Miasto
w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie inowrocławskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Janikowo. Położone nad Jeziorem Pakoskim. W latach 1975-1998miasto administracyjnie należało do woj. bydgoskiego. Według danych z 31 grudnia 2008, miasto miało 9169 mieszkańców (4444 mężczyzn, 4725 kobiet).

ELEKTROREM – www.elektrorem.com.pl
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ELEKTROREM Sp. z o.o. powstało w 1993 roku jako pierwsza samodzielna firma z restrukturyzacji Janikowskich Zakładów Sodowych JANIKOSODA S.A. w Janikowie. Z jej działalności wyłączono remonty instalacji elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia oraz prace modernizacyjno-inwestycyjne po stronie elektrycznej. W 1995 roku wybudowano stacje paliw i podpisano umowę patronacką z Petrochemią Płock na sprzedaż paliw tej rafinerii na janikowskiej stacji. W chwili obecnej stacja ta nowsi nazwę BLISKA.

BROSTER – www.broster.pl
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych "Broster" powstało w kwietniu 1994 roku. Od początku istnienia firma świadczy usługi przede wszystkim w budownictwie ogólnym i przemysłowym, specjalizując się szczególnie w robotach żelbetowych. Początkowo przedsiębiorstwo działało tylko na rynku lokalnym, zyskując coraz większe zaufanie wśród inwestorów. Obecnie możliwości logistyczne oraz zaufana kadra specjalistów umożliwiają wykonywanie prac dla najbardziej wymagających klientów, na terenie całego kraju. BROSTER realizuje swoje projekty na terenie m.in. Warszawy, Tychów, Janikowa czy Kruszwicy.

ALSTAL – www.alstal.eu
ALSTAL Grupa Budowlana to jedna z największych firm budowlanych działających na polskim rynku. Dynamikę rozwoju firmy potwierdzają realizacje największych inwestycji i projektów. Liczne kontrakty podpisane w 2009 i 2010 roku, w tym budowa kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu, modernizacja Opery Leśnej w Sopocie oraz Amfiteatru w Gorzowie Wielkopolskim, silnie umocniły pozycję Grupy na miejscu lidera branży budowlanej w regionie kujawsko - pomorskim. Nie bez znaczenia jest tu także fakt, iż ALSTAL Grupa Budowlana działa kompleksowo: począwszy od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich przewidzianych prawem pozwoleń. ALSTAL wspiera także inne kluby różnorodnych dyscyplin sportowych. Beneficjentami ALSTALU są KS Toruń Unibax (żużel), TKH Toruń (hokej na lodzie), INEA AZS Poznań i Energa Katarzynki Toruń (koszykówka) oraz AZS UKW Bydgoszcz (wioślarze).

RADZIKOWSKI – www.ino-online.pl/radzikowski/
Przedsiębiorstwo to zajmuje się przewozem osób w transporcie: międzynarodowym, krajowym, szkolnym oraz obsługą imprez okolicznościowych. Firma PTUH RADZIKOWSKI to także piękny park, z malowniczym dworkiem nad Jeziorem Pakoskim, stadnina koni, obcowanie z naturą. Jednym słowem atrakcyjne miejsce na spędzenie wolnego czasu w otoczeniu pięknej przyrody, wspaniałych ludzi i koni. Istnieje możliwość nauki jazdy konnej wypożyczenia skuterów i łodzi motorowej.

REM-BIS – www.rembis.com.pl
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlano - Handlowe "REMBIS" Sp. z o.o. w Janikowie powstało w 1993 roku. Zatrudnia ponad 450 pracowników. Podstawowym założeniem w działalności firmy jest świadczenie usług budowlano montażowych, warsztatowych i serwisowych w sposób zapewniający satysfakcję klientom. Od początku działalności REMBIS prowadzi politykę inwestowania znacznej części wypracowanych zysków w poszerzanie zakresu i podnoszenie jakości świadczonych usług. Dzięki temu dysponuje profesjonalnym sprzętem i narzędziami do prowadzenia różnorodnych, wysoko specjalistycznych prac remontowych, warsztatowych, montażowych i budowlanych.

CLASSIC – www.pphuclassic.com
Od 1995 roku CLASSIC realizuje prace związane z rozbiórkami i wyburzeniami wszelkiego rodzaju obiektów. Jest podmiotem wyspecjalizowanym w prowadzeniu robót rozbiórkowych, demontażowych, rozbiórce konstrukcji stalowych, jak również maszyn, urządzeń oraz instalacji przemysłowych. Prace rozbiórkowe wykonuje kompleksowo począwszy od opracowania dokumentacji projektowej i uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, poprzez prace wyburzeniowe oraz recykling gruzu, a skończywszy na zagospodarowaniu powstałych odpadów oraz uporządkowaniu i niwelacji terenu. Ponadto CLASSIC zajmuje się transportem specjalistycznym. Firma ta wykonuje swoje prace na terenie całej Polski. Ostatnie realizacje zleceń miały miejsce m.in. w Toruniu, Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Inowrocławiu, Sochaczewie, Koninie, Poznaniu czy we Włocławku.


 

Reklama

Wyszukiwarka