Polehojko najbardziej lubianym trenerem!

• autor: redakcja, 2012-05-05 13:04

Artur Polehojko ulubionym trenerem kibiców!

W ostatnim czasie kibice MLKS Unia Janikowo wybierali w naszej ankiecie najbardziej ulubionego trenera pierwszej drużyny naszego klubu w XXI wieku.

Kibice uznali, że najbardziej lubianym trenerem biało-niebieskich jest obecny szkoleniowiec – Artur Polehojko. Zgromadził on 27% głosów. Na miejscu drugim uplasował się Tomasz Mazurkiewicz, który miał 23% głosów. Trzecią lokatę zajął Zbigniew Kieżun z 18% na koncie.

Następnie 12% poparcia uzyskał Czesław Jakołcewicz, a o sześć procent mniej Andrzej Wiśniewski i Wiesław Wandowicz. 4% głosów miał Maciej Bartoszek, 3 % - Mariusz Modracki, a 1% - Henryk Kubiak. Nikt nie oddał głosu na Zbigniewa Milewskiego.

Trenerowi Arturowi Polehojko gratulujemy zwycięstwa w naszej ankiecie, a także życzymy powodzenia w dzisiejszym meczu z Polonią Leszno, jak i w dalszej części sezonu oraz wielu sukcesów w następnych latach pracy w naszym Klubie.