Mecze pierwszej i drugiej ligi

• autor: redakcja, 2012-05-09 23:34

Aktualnie spada pięć zespołów

Nie sześć, a pięć zespołów z trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej spada na obecną chwilę do niższej klasy rozgrywkowej. Taki scenariusz sprawił dzisiaj układ wyników z pierwszej i drugiej ligi.

Po dzisiejszej kolejce na zapleczu ekstraklasy w strefie spadkowej zostały dwie drużyny z zachodniej części Polski. Są nimi: Polonia Bytom i KS Polkowice. Po zwycięstwie w swoim meczu zagrożoną lokatę opuściła Olimpia Grudziądz. Co za tym idzie, z drugiej ligi zachodniej na ten moment spadają cztery zespoły, w tym dwa z Wielkopolski (Calisia Kalisz i Nielba Wągrowiec). Niebezpieczną strefę opuścił z kolei Tur Turek.

Do zakończenia tych rozgrywek pozostały jeszcze po cztery kolejki. Ewentualne zmiany sytuacji będziemy przedstawić na bieżąco, aby wszyscy kibice byli dokładnie poinformowani o poszczególnych zasadach.