Marcin Krzywicki kibicuje Unii

• autor: redakcja, 2012-05-14 00:27

„Mecz stał na wysokim poziomie, Unia dyktowała warunki”

Na meczu derbowym w Pakości, pomiędzy miejscową Notecianką, a Unią pojawiło się kilkuset kibiców wspierających naszą drużynę. Wśród nich był były zawodnik biało-niebieskich – Marcin Krzywicki. Popularny „Krzywy” bezpośrednio po spotkaniu wypowiedział się specjalnie dla naszego serwisu internetowego.

- Miałem okazję zawitać na derby do Pakości i nie żałuję poświęconego czasu. Mecz stał na wysokim poziomie i nie można było się nudzić. Unia dyktowała warunki na boisku i nie ukrywam, że mnie to cieszyło, mimo, że na mecz przyjechałem z zawodnikiem Notecianki. Personalnie zespół diametralnie się zmienił i wielu chłopaków nie znam, ale zespół sprawia wrażenie zgranego monolitu. „Janek” z „Łożyną” ciągną za sobą całą drużynę i jestem spokojny o utrzymanie. Fajnie zaprezentował się "Koti" i "Kędzi". Pierwszego było dużo i wszędzie. Nie wiem skąd on ma te buty ale strasznie szybko biegają. Natomiast drugi fajnie, że zmądrzał i wrócił do treningów. Uważam, że ma papiery na granie i jak ktoś go dobrze poprowadzi, to może dużo zdziałać... Trzeba też wspomnieć oczywiście o kibicach Unii, którzy stawili się w fajnej liczbie na meczu i wspierali chłopaków w tak ważnym meczu. Często jechali z dopingiem po bandzie, co nie musiało się wszystkim podobać, ale wiadomo - derby. Plus za akcję z ochroniarzem - jak szybko wszedł tak szybko wyszedł J. Pozdrawiam!

Marcin Krzywicki w Unii grał w sezonie 2009/2010. W 26.ligowych meczach zdobył 14 bramek. Obecnie jest zawodnikiem Cracovii Kraków, lecz przebywa na wypożyczeniu w Ruchu Radzionków. Od kilku miesięcy zmaga się z kontuzją.

Marcinowi dziękujemy za pozdrowienia i życzymy szybkiego powrotu na boisko, a także wielu sukcesów.