MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 57 gości

dzisiaj: 952, wczoraj: 11749
ogółem: 40 519 276

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Rozmowa z trenerem Polehojko

  • autor: redakcja, 2012-05-14 22:55

"Obiecuję kibicom w Janikowie gwarantowane emocje"

Bezpośrednio po wygranym meczu w Pakości, specjalnie dla naszego serwisu wywiadu udzielił trener zespołu Unii - Artur Polehojko. Zapraszamy do czytania. Rozmowę przeprowadził Mateusz Andrzejewski.

Panie trenerze, na pewno przed tym meczem nie trzeba było motywować zawodników...
-Na pewno wiadomo, że na ten mecz nie trzeba zawodników motywować. To są lokalne derby, a poza tym nasza sytuacja w tabeli, jest taka jaka jest i zdajemy sobie sprawę, że musimy zdobywać punkty. W niektórych meczach graliśmy ładnie, ale tych punktów nie zdobywaliśmy. Myślę, że w dzisiejszym meczu były momenty dobrej gry. Uważam, że musimy popracować nad skutecznością, która nam doskwiera przez całą rundę. Dzisiaj już było troszkę lepiej, ale myślę, że wiele jeszcze pozostawia do życzenia. Jeszcze jest kupę roboty przed nami. Zostały jeszcze trzy mecze bardzo ważne, które zadecydują o przyszłości.

Od początku spotkania Unici realizowali założenia taktyczne. Było widać, że od początku przyłożyli się do tego meczu bez lekceważenia rywala...
-Tak jak wspomniałem, te wszystkie nasze przygody od początku rozgrywek... Myślę, że ta drużyna przede wszystkim potrzebuje treningów ze sobą, tak aby wszystko się układało w jedną całość. Świadomość tego w naszych zawodnikach jest duża. Przykładamy się do każdego treningu. Staramy się wszystko robić jak najlepiej. Myślę, że będziemy coraz lepiej grać.

Aby utrzymać się w tym sezonie zespół potrzebuje punktów i rozsądnej gry z rywalami, którzy są niżej od nas w tabeli...
-Tak, musimy teraz robić swoje bez oglądania się na innych, gdyż nikt się za nas nie utrzyma. Powalczymy na pewno i obiecuję kibicom w Janikowie gwarantowane emocje. 

Reklama

Wyszukiwarka