Rybicki odszedł z Unii

• autor: redakcja, 2012-05-29 22:39

Paweł Rybicki odszedł z Unii

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Zarządu Klubu z piłkarzami MLKS Unia Janikowo. Wiadomo już, że wśród zawodników pojawiających się na pierwszym treningu przed nowym sezonem, który odbędzie się 10. lipca 2012 roku zabraknie Pawła Rybickiego.

Paweł Rybicki przyszedł do Unii zimą tego roku na zasadzie wypożyczenia z Lidera Włocławek, choć ostatnio reprezentował barwy Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Ten prawy pomocnik rozegrał w biało-niebieskich barwach osiem ligowych spotkań przebywając na boisku 307 minut. Ponadto ujrzał jedną żółtą kartkę. Grał z numerem "11".

Pawłowi dziękujemy za reprezentowanie barwy naszego Klubu i życzymy sukcesów w życiu osobistym, jak i w dalszej przygdzie z piłką nożną.