Biłoszewski najlepszym piłkarzem wiosny!

• autor: redakcja, 2012-06-05 18:07

Zdaniem kibiców: Biłoszewski najlepszy wiosną

Przez ostatni czas kibice biało-niebieskich mogli wziąć udział w ankiecie dotyczącej wyboru najlepszego piłkarza drużyny trenera Artura Polehojko w rundzie wiosennej 2012 roku. Mimo spadku do niższej klasy rozgrywkowej zawodnicy dostarczyli janikowskim sympatykom wiele emocji. Według nich najlepszym graczem wiosną był Mateusz Biłoszewski!

24-letni Mateusz Biłoszewski wiosną był najskuteczniejszym strzelcem biało-niebieskich. W dziewięciu meczach przebywał na boisku przez 544 minuty i zdobył trzy gole. Przypomnijmy, że strzały tego napastnika zapewniły nam zwycięstwa z Notecianką Pakość i Spartą Brodnica. Na wychowanka Zootechnika Kołuda Wielka głosowało 16% kibiców.

Na drugim miejscu uplasował się Maciej Kot z dorobkiem 15% głosów, a trzecie miejsce należało ex aequo dla Roberta Tomaszewskiego i Arkadiusza Dereżyńskiego, którzy zgromadzili 13% poparcia.