ogółem: 52 221 283

Wciąż jesteśmy w grze

• autor: redakcja, 2012-06-12 23:00

Remis Polski z Rosją

W meczu drugiej kolejki grupy A – Euro 2012 Polska zremisowała z Rosją 1:1. Do przerwy przegrywaliśmy po golu w 37.minucie Ałana Dzagojewa, który popisał się celną główką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W drugiej połowie przewaga należała do polskiego zespołu, który częściej był w posiadaniu piłki. W 57.minucie Jakub Błaszczykowski przepięknym strzałem zza pola karnego w samo okienko zapewnił nam remis i szansę na awans do ćwierćfinału.

POLSKA: Tytoń – Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch – Błaszczykowski, Polański (85’ Matuszczyk), Dudka (73’ Mierzejewski), Murawski, Obraniak (90+4’ Brożek) – Lewandowski.

Polska w dalszym ciągu ma szansę na awans do ćwierćfinału, w co bardzo mocno wierzymy. W drugim dzisiejszym meczu Czechy pokonały Grecję 2:1. Aktualnie podopieczni Franciszka Smudy są na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem dwóch punktów. Aby znaleźć się w dalszej rundzie należy wygrać sobotnie spotkanie z Czechami. Przypomnijmy, że Rosja zagra z Grecją.