MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 63 gości

dzisiaj: 5449, wczoraj: 12596
ogółem: 40 610 669

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Zmiana modułu na stronie

  • autor: redakcja, 2012-06-18 14:31

Trwają prace na stronie

Z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy pracę na stronie, które mają na celu przejście z modułu rozgrywek trzeciej ligi na niższą klasę rozgrywkową.

Zmiany te archiwizują miniony sezon, którego wszelkiego rodzaju tabele, statystyki, składy i terminarze będzie można zobaczyć w zakładce ARCHIWUM wybierając sezon 2011/2012. Dział ten znajduje się w kolumnie po lewej stronie nad działem SEZON 2008/2009. Przypomnijmy, że oprócz informacji z niedawno zakończonych rozgrywek można też zobaczyć tam dane z wcześniejszych lat. Ponadto zmodyfikowaliśmy dział POPRZEDNIE SEZONY. Aktualnie wszystkie kadry Unii w poprzednich latach dostępne są w obszernym dziale, a nie jak to miało miejsce wcześniej - każdy sezon osobno.

Oprócz tego zmianie uległ top naszej strony. Michała Chmieleckiego – najlepszego strzelca poprzedniego sezonu na logo zastąpił Mateusz Biłoszewski – najskuteczniejszy napastnik rundy wiosennej. Drugim zawodnikiem znajdującym się na głównej stronie pozostał kapitan biało-niebieskich Arkadiusz Dereżyński.

Ponieważ przez trwające prace, w najbliższych dniach strona może nie wyświetlać się bezproblemowo, prosimy o wyrozumiałość. Efekty zmiany modułu na sezon 2012/2013 zauważalne zostaną natychmiast. 

Reklama

Wyszukiwarka