Przerwa letnia trwa…

• autor: redakcja, 2012-06-25 18:50

Co słychać podczas letniej przerwy?

Przygotowania do nowego sezonu jeszcze się nie rozpoczęły, ale to nie oznacza, że w Klubie nic się nie dzieje.

Na pierwszym treningu przed rundą jesienną piłkarze spotkają się 10. lipca 2012 roku, tj. we wtorek. Zajęcia zaplanowano na godzinę 17:00. Wiadomo też, że podczas przygotowań biało-niebiescy rozegrają cztery mecze kontrolne. Tydzień przed rozpoczęciem ligi podopieczni trenera Artura Polehojko zagrają także spotkanie pucharowe. Warto wspomnieć, że Unia po rocznej przerwie wraca do rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego. Natomiast pierwszy pojedynek w czwartej lidze odbędzie się 11. sierpnia.

Plan przygotowań, a także mecze oficjalne Unii:
10.07 – pierwszy trening
18.07 – Notecianka Pakość (IV liga)
21.07 – Goplania Inowrocław (V liga)
25.07 – Piast Złotniki Kujawskie (V liga)
28.07 – Unia Solec Kujawski (III liga)
04.08 – mecz pucharowy
11.08 – inauguracja ligi

W chwili obecnej miejsca, a także godziny rozpoczęcia rozgrywanych sparingów nie są jeszcze ustalone.

Ponadto informujemy, że w dalszym ciągu prowadzone są rozmowy dotyczące spraw personalnych. Przypomnijmy, że w chwili obecnej jedynym piłkarzem, który opuścił Unię jest Paweł Rybicki.

W dniu dzisiejszym Zarząd MLKS Unia Janikowo zgłosił do ligi okręgowej zespół juniorów starszych. Tak więc, w sezonie 2012/2013 nasz Klub będzie dysponował pięcioma drużynami młodzieżowymi. Po raz ostatni juniorzy starsi Unii występowali w sezonie 2010/2011, kiedy to grali w lidze wojewódzkiej.