Piotr Hadaś zawodnikiem Włocłavii

• autor: redakcja, 2012-07-03 19:48

Piotr Hadaś odszedł z Unii

Piotr Hadaś został nowym zawodnikiem Włocłavii Włocławek. Z włocławskim czwartoligowcem związał się rocznym kontraktem.

Piotr Hadaś zawodnikiem Unii stał się przed sezonem 2011/2012, kiedy to został na rok wypożyczony z Lidera Włocławek. Ten prawy obrońca w biało-niebieskich barwach rozegrał 27 ligowych meczów, w których na boisku przebywał przez 2360 minut. Warto też wspomnieć, że zdobył jedną bramkę, a było to w rundzie jesiennej w meczu z Lechem Rypin, podczas którego popisał się celnym strzałem z rzutu karnego. Ponadto ujrzał sześć żółtych kartek. W Unii grał z numerem „17” na koszulce.

Nowy klub Hadasia - Włocłavia Włocławek w poprzednim sezonie zajął czwarte miejsce w czwartej lidze kujawsko-pomorskiej. Warto dodać, że oprócz byłego już zawodnika Unii nowym piłkarzem włocławskiego klubu został także Billy Abbott, który nasze barwy reprezentował w 2005 roku.

Hadaś, po Pawle Rybickim jest drugim graczem, który opuścił Unię w przerwie letniej.