Adam Lisiecki na treningu Unii

• autor: redakcja, 2012-07-13 20:09

Adam Lisiecki blisko powrotu do Unii

Dzisiaj z zespołem trenera Artura Polehojko trenował kolejny zawodnik, który być może zasili Unię. Był nim wychowanek naszego klubu – Adam Lisiecki.

Adam Lisiecki jest dwudziestoletnim uniwersalnym piłkarzem, jednak najlepiej czuje się jako pomocnik. Z Unii odszedł latem 2011 roku. Ostatni sezon spędził w Noteciance Pakość. Warto też wspomnieć, że w poprzednim tygodniu trenował z Gryfem Słupsk, w którym rozegrał jeden sparing.

Tak więc Lisiecki jest piątym graczem, który może wrócić do Unii. Z wypożyczenia przyszedł Marcin Zaleski, a ponadto treningi w Janikowie rozpoczęli: Maciej Sirko, Filip Jagielski i Dawid Deresiewicz. Ten ostatni wczoraj wrócił z Mogilna i dzisiaj ponownie trenował pod okiem trenera Artura Polehojko.