Bardzo ważny komunikat!

• autor: redakcja, 2012-07-17 01:55

Informacja Zarządu MLKS Unia Janikowo

Zarząd Międzyzakładowego Ludowego Klubu Sportowego „Unia” w Janikowie informuje, że w dniu 1 sierpnia 2012 roku (środa), o godz. 17:00, na Stadionie Miejskim w Janikowie (hala widowiskowo-sportowa) odbędzie się Walne Zebranie członków Klubu.

Walne Zebranie członków MLKS Unia Janikowo zajmie się wprowadzeniem zmian do Statutu Klubu (więcej informacji na temat Statutu zamieścimy niebawem), przedstawione zostanie również sprawozdanie Zarządu Klubu oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Jeśli członkowie MLKS Unia Janikowo wyrażą zgodę, Zarząd wnioskować będzie skrócenie kadencji (obecna kadencja winna trwać do października 2013 roku) i przeprowadzenie wyborów nowego Zarządu MLKS Unia Janikowo.

Wprowadzenie zmian do Statutu, a przede wszystkim wybory nowych władz MLKS Unia Janikowo są bardzo istotne, dlatego też liczymy na niezawodną obecność jak największej ilości członków naszego Klubu podczas planowanego Walnego Zebrania. Na zebrania zapraszamy również w charakterze gości wszystkich sympatyków i przyjaciół MLKS Unia Janikowo.