Sparing odwołany

• autor: redakcja, 2012-07-17 20:25

Sparing z Notecianką odwołany

Zaplanowany na jutro sparing z Notecianką Pakość został odwołany z powodu kłopotów kadrowych naszej drużyny. W zamian meczu towarzyskiego piłkarze Unii Janikowo odbędą trening. Tak więc, pierwsza gra kontrolna janikowskiego zespołu zostanie rozegrana w sobotę, tj. 21.07.2012 roku o godzinie 11:00 w Janikowie, na Stadionie Miejskim, a rywalem biało-niebieskich będzie Goplania Inowrocław.

Dzisiaj do zespołu dołączył Łukasz Chomik, dla którego był to pierwszy trening tego lata. Ponadto obserwowaliśmy kolejnych trzech zawodników mogących znaleźć się w kadrze pierwszej drużyny. Pierwszym z nich był Krzysztof Wiśniewski (1989) – wychowanek Unii grający ostatnio w Piaście Złotniki Kujawskie, który w sezonie 2007/2008 był w trzecioligowej kadrze naszego klubu. Natomiast następnymi dwoma sprawdzanymi graczami byli wyróżniający się juniorzy urodzeni w 1995 roku – Bartosz Stawicki (obrońca) i Mikołaj Kruszka (pomocnik).