Trening zamiast sparingu

• autor: redakcja, 2012-07-18 21:39

Przygotowania trwają

Dzisiaj zamiast sparingu z Notecianką Pakość Unia ciężko trenowała. Z każdym dniem zwiększa się liczba ćwiczących zawodników, jednak w dalszym ciągu martwią kontuzje, a także drobne urazy, które uniemożliwiły biało-niebieskim rozegranie sparingowej potyczki.

Z Unią treningi podjęła kolejna grupa juniorów, a także Dariusz Lewandowski. Jest to wychowanek naszego klubu, który w przeszłości był w szerokiej kadrze trzecioligowej drużyny. Ostatnią rundę spędził w Piaście Złotniki Kujawskie. Gra na pozycji napastnika. Przez najbliższy czas będzie poddawany testom.

Z Janikowa wyjechał już Konrad Szubert, który był sprawdzany od poniedziałku. We wczorajszej gierce nabawił się kontuzji, która eliminuje go z najbliższych treningów.

Natomiast jeżeli chodzi o zawodników Unii, z dnia na dzień coraz lepiej czuje się Przemysław Kędziora. Dzisiaj po raz pierwszy starał się trenować na pełnych obrotach. Z kolei Mateusz Biłoszewski i Marcin Zaleski czas spędzali na siłowni.