MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 345, wczoraj: 13509
ogółem: 24 044 686

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Terminarz – jesień 2012

  • autor: redakcja, 2012-07-20 12:40

Poznaliśmy szczegółowy terminarz

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy opublikował szczegółowy terminarz rozgrywek o mistrzostwo czwartej ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie 2012/2013.

Aby zobaczyć terminarz kliknij na „więcej”. Kolorem niebieskim oznaczone są mecze naszego zespołu.

1. kolejka - 11.08.2012 r./12.08.2012 r.

Mień Lipno - Flisak Złotoria
Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek
Grom Osie - Sparta Brodnica
Start Warlubie - Zawisza II Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Szubinianka Szubin
Pomorzanin Toruń - Krajna Sępólno Krajeńskie
Noteć Łabiszyn - Kujawianka Izbica Kujawska
Polonia Bydgoszcz – Gopło Kruszwica

2. kolejka - 15.08.2012 r.

Włocłavia Włocławek - Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin - Start Warlubie
Krajna Sępólno Krajeńskie - Unia Gniewkowo
Grom Osie - Pomorzanin Toruń
Zawisza II Bydgoszcz - Mień Lipno
Flisak Złotoria - Polonia Bydgoszcz
Gopło Kruszwica - Unia Janikowo
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska

3. kolejka - 18.08.2012 r./19.08.2012 r.

Mień Lipno - Szubinianka Szubin
Unia Janikowo - Flisak Złotoria
Start Warlubie - Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Gniewkowo - Grom Osie
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek
Polonia Bydgoszcz - Zawisza II Bydgoszcz
Noteć Łabiszyn - Gopło Kruszwica

4. kolejka - 25.08.2012 r./26.08.2012 r.

Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz
Flisak Złotoria - Noteć Łabiszyn
Krajna Sępólno Krajeńskie - Mień Lipno
Grom Osie - Start Warlubie
Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo
Gopło Kruszwica - Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek
Zawisza II Bydgoszcz – Unia Janikowo

5. kolejka - 1.09.2012 r./2.09.2012 r.

Start Warlubie - Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo - Szubinianka Szubin
Mień Lipno - Grom Osie
Unia Gniewkowo - Sparta Brodnica
Polonia Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie
Kujawianka Izbica Kujawska - Flisak Złotoria
Włocłavia Włocławek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Zawisza II Bydgoszcz

6. kolejka - 5.09.2012 r.

Sparta Brodnica - Gopło Kruszwica
Flisak Złotoria - Włocłavia Włocławek
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Toruń - Mień Lipno
Grom Osie - Polonia Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie – Unia Janikowo
Zawisza II Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Gniewkowo - Start Warlubie

7. kolejka - 8.09.2012 r./9.09.2012 r.

Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Szubinianka Szubin
Start Warlubie - Sparta Brodnica
Mień Lipno - Unia Gniewkowo
Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo - Grom Osie
Noteć Łabiszyn - Krajna Sępólno Krajeńskie
Gopło Kruszwica - Flisak Złotoria

8. kolejka - 15.09.2012 r./16.09.2012 r.

Start Warlubie - Mień Lipno
Unia Gniewkowo - Polonia Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie - Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin - Włocłavia Włocławek
Sparta Brodnica - Flisak Złotoria
Zawisza II Bydgoszcz - Gopło Kruszwica
Grom Osie - Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo

9. kolejka - 22.09.2012 r./23.09.2012 r.

Kujawianka Izbica Kujawska - Grom Osie
Włocłavia Włocławek - Krajna Sępólno Krajeńskie
Polonia Bydgoszcz - Start Warlubie
Mień Lipno - Sparta Brodnica
Unia Janikowo - Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Toruń
Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin
Flisak Złotoria - Zawisza II Bydgoszcz

10. kolejka - 29.09.2012 r./30.09.2012 r.

Sparta Brodnica - Zawisza II Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gopło Kruszwica
Unia Gniewkowo - Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin - Flisak Złotoria
Mień Lipno - Polonia Bydgoszcz
Start Warlubie - Unia Janikowo
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska
Grom Osie - Włocłavia Włocławek

11. kolejka - 6.10.2012 r./7.10.2012 r.

Flisak Złotoria - Krajna Sępólno Krajeńskie
Zawisza II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin
Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Gopło Kruszwica - Grom Osie
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn - Start Warlubie
Unia Janikowo - Mień Lipno

12. kolejka - 13.10.2012 r./14.10.2012 r.

Polonia Bydgoszcz - Unia Janikowo
Sparta Brodnica - Szubinianka Szubin
Krajna Sępólno Krajeńskie - Zawisza II Bydgoszcz
Grom Osie - Flisak Złotoria
Pomorzanin Toruń - Gopło Kruszwica
Unia Gniewkowo - Włocłavia Włocławek
Start Warlubie - Kujawianka Izbica Kujawska
Mień Lipno - Noteć Łabiszyn

13. kolejka - 20.10.2012 r./21.10.2012 r.

Szubinianka Szubin - Krajna Sępólno Krajeńskie
Zawisza II Bydgoszcz - Grom Osie
Flisak Złotoria - Pomorzanin Toruń
Gopło Kruszwica - Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska - Mień Lipno
Włocłavia Włocławek - Start Warlubie
Noteć Łabiszyn - Polonia Bydgoszcz
Unia Janikowo - Sparta Brodnica

14. kolejka - 27.10.2012 r./28.10.2012 r.

Unia Janikowo - Noteć Łabiszyn
Sparta Brodnica - Krajna Sępólno Krajeńskie
Pomorzanin Toruń - Zawisza II Bydgoszcz
Grom Osie - Szubinianka Szubin
Mień Lipno - Włocłavia Włocławek
Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Start Warlubie - Gopło Kruszwica
Unia Gniewkowo - Flisak Złotoria

15. kolejka - 3.11.2012 r./4.11.2012 r.

Krajna Sępólno Krajeńskie - Grom Osie
Szubinianka Szubin - Pomorzanin Toruń
Flisak Złotoria - Start Warlubie
Zawisza II Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Gopło Kruszwica - Mień Lipno
Włocłavia Włocławek - Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Janikowo
Noteć Łabiszyn - Sparta Brodnica

16. kolejka - 10.11.2012 r./11.11.2012 r.
kolejka rozgrywana awansem

Flisak Złotoria – Mień Lipno
Włocłavia Włocławek – Unia Janikowo
Sparta Brodnica – Grom Osie
Zawisza II Bydgoszcz – Start Warlubie
Szubinianka Szubin – Unia Gniewkowo
Krajna Sępólno Krajeńskie – Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska – Noteć Łabiszyn
Gopło Kruszwica – Polonia Bydgoszcz


 

Reklama

Wyszukiwarka