Dwóch nowych zawodników na treningu

• autor: redakcja, 2012-07-23 22:46

Kolejni wychowankowie trenują z Unią

W dniu dzisiejszym do zespołu prowadzonego przez trenera Artura Polehojko dołączyło kolejnych dwóch wychowanków, którzy będą obserwowani.

Pierwszym z nich jest Krzysztof Wikarski. Urodził on się w 1986 roku. Ostatni sezon spędził w Róży Różanki. Gra na pozycji środkowego obrońcy. W przeszłości występował w drużynach młodzieżowych naszego klubu. Natomiast drugim zawodnikiem, który po raz pierwszy pojawił się w czasie letnich przygotowań był Erwin Woźniak. Urodzony w 1993 roku napastnik ostatni rok trenował w LZS Kościelec. Za sobą ma także grę w juniorach Unii, a także w trzecioligowej Noteciance Pakość.

Dobrą wiadomością jest też fakt, że po kontuzjach z zespołem trenowali dziś: Łukasz Chomik i Marcin Zaleski.

Dzisiaj biało-niebiescy mieli zajęcia biegowe. Jutro janikowianie odbędą dwa treningi. Pierwszy poranny na siłowni, a drugi popołudniowy na boisku.

Jednocześnie informujemy, że zmianie uległa godzina rozpoczęcia środkowego sparingu z Piastem Złotniki Kujawskie. Mecz ten odbędzie się o 18:00.