Co słychać w zespole Unii?

• autor: redakcja, 2012-07-30 20:18

Unia przed meczem pucharowym

Piłkarze Unii Janikowo cały czas przygotowują się do nowego sezonu. Wiadomo już, że oficjalnie zainaugurują go w najbliższą sobotę, tj. 4.08.2012 roku. W pucharowym spotkaniu w Radłowie na pewno nie zagra Mateusz Biłoszewski, który jest kontuzjowany.

Wyjazdowy mecz pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski z Hermesem Radłowo odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00. Wcześniej pisaliśmy, że spotkanie może zostać rozegrane w niedzielę.

Niestety kontuzja kolana Mateusza Biłoszewskiego okazała się poważna. Napastnik Unii będzie musiał przejść operację, po której do gry wróci dopiero w rundzie wiosennej.

Mateuszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.

Dzisiaj janikowianie odbyli jeden trening, na którym przeprowadzali różnorodne ćwiczenia z piłkami. Na jutro trener zaplanował dwa zajęcia. Rano piłkarze będą korzystać z siłowni, a popołudniu zajęcia odbędą się na boisku.

Ponadto informujemy, że byli zawodnicy Unii - Maciej Kot i Wojciech Lewandowski już na pewno nowy sezon spędzą we Wdzie Świecie.