Były zawodnik Unii w Kadrze U-21

• autor: redakcja, 2012-08-02 14:29

Dawid Mieczkowski powołany do reprezentacji

Były zawodnik Unii Janikowo - Dawid Mieczkowski został powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski U-21.

Dawid Mieczkowski bramkarzem naszego klubu był w rundzie jesiennej sezonu 2010/2012. W biało-niebieskich barwach rozegrał trzy spotkania na poziomie trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Po półrocznej przygodzie z Unią odszedł do OKS Brzesko, a którym występuje do dzisiaj. Ze swoim obecnym klubem wywalczył w poprzednim sezonie awans do pierwszej ligi.

Z uwagi na to, iż powołanie do reprezentacji narodowej jest największym możliwym wyróżnieniem dla zawodnika, informujemy o tym na naszej stronie, mimo że nie reprezentuje on już naszych barw.

Dawidowi życzymy powodzenia w nowym sezonie i sukcesów w młodzieżowej reprezentacji.