Zdjęcie kadry na rundę jesiennią

• autor: redakcja, 2012-08-09 21:47

Biało-niebiescy gotowi do sezonu

Dzisiaj odbyła się sesja zdjęciowa MLKS Unia Janikowo przed sezonem 2012/2013. Zdjęcia wykonał niezawodny Przemysław Powała.

W górnym rzędzie od lewej: Dawid Deresiewicz (w trakcie załatwiania), Tomasz Wawrzyniak, Krzysztof Wiśniewski, Robert Tomaszewski, Bartosz Dreszler, Dariusz Lewandowski, Adam Lisiecki.

W środkowym rzędzie od lewej: Tomasz Dombek (fizjoterapeuta), Mikołaj Kruszka, Łukasz Chomik, Marcin Zaleski, Maciej Sirko, Filip Jagielski, Eryk Woźniak.

W dolnym rzędzie od lewej: Krzysztof  Wikarski (w trakcie załatwiania), Damian Olejnik, Konrad Szubert, Artur Polehojko (trener), Krzysztof Borysiak, Mikołaj  Pieniądz, Erwin Woźniak.

Nieobecni na zdjęciu: Przemysław Kędziora, Mateusz Biłoszewski, Wiesław Słowiński (kierownik drużyny).

Zdjęcia poszczególnych zawodników, dostępne są w zakładce KADRA - JESIEŃ 2012.

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć w naszej galerii: