Krzysztof Łożyński w Unii Solec Kujawski

• autor: redakcja, 2012-08-10 15:16

Łożyński nowym zawodnikiem Unii Solec Kujawski

Krzysztof Łożyński został nowym piłkarzem beniaminka trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej – Unii Solec Kujawski.

Krzysztof Łożyński zawodnikiem naszego klubu był przez cały sezon 2011/2012. Wcześniej występował we Wdzie Świecie. W barwach Unii piłkarz ten rozegrał 27 ligowych spotkań, w których przebywał na boisku przez 2411 minut, czyli najwięcej spośród wszystkich graczy naszej kadry. Ponadto zaliczył jedną asystę i ujrzał sześć żółtych kartek. Grał jako środkowy obrońca lub kilka razy na pozycji defensywnego pomocnika z numerem „18” na koszulce. Był zastępcą kapitana drużyny.

Nowy klub Łożyńskiego w poprzednim sezonie zajął drugie miejsce – dające awans w czwartej lidze kujawsko-pomorskiej. Zawodnikiem Unii Solec Kujawski jest inny były piłkarz naszego klubu – Marcin Grzelak.

Krzysztofowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w nowym klubie.