Zapowiedź: Unia – Flisak

• autor: redakcja, 2012-08-17 00:04

W oczekiwaniu na pierwsze zwycięstwo

Po dwóch meczach piłkarze Unii Janikowo nie mogą być w dobrych humorach, gdyż oba przegrali i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli z minus dziesięcioma punktami. Już jutro, tj. 18.08.2012 roku rozegrana zostanie trzecia kolejka rozgrywek o mistrzostwo czwartej ligi kujawsko-pomorskiej. Tym razem podopieczni trenera Artura Polehojko podejmą na własnym boisku Flisaka Złotoria. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 17:00.

Sędzią w jutrzejszym spotkaniu będzie Sławomir Kujawa ze Żnina.

Aby przeczytać całą zapowiedź kliknij na „więcej”.

Klub Sportowy Flisak Złotoria
Rok założenia: 1968
Barwy: biało-niebiesko-zielone
Sukcesy:
3. miejsce w V lidze - 1993/94
- 3. miejsce w IV lidze - 2010/11
- 3. miejsce w IV lidze - 2011/12

Trenerem Flisaka jest Maciej Broczek. Jego drużyna po pierwszych dwóch kolejkach ma na koncie trzy punkty. Na inaugurację przegrała 1:3 z Mienią Lipno, a ostatnio pokonała Polonię Bydgoszcz 3:2. Rezultaty te pozwalają obecnie na zajęcie dziewiątego miejsca w tabeli. Bilans bramkowy wynosi 4-5. Najskuteczniejszym strzelcem biało-niebiesko-zielonych jest testowany w Janikowie latem 2007 roku Łukasz Drwięga, który strzelił już trzy gole. Ponadto barwy Flisaka reprezentuje Tomasz Warczachowski. Grał on w Unii od sezonu 2005/2006 do 2008/2009 i rozegrał 96 ligowych meczów zdobywając w nich sześć bramek. Oprócz tego zawodnikami naszego jutrzejszego rywala są: Przemysław Boldt i Sergiusz Kot, którzy także mają za sobą testy w biało-niebieskich.

W dotychczasowej historii ani razu nie doszło do meczu pomiędzy Unią, a Filsakiem Złotoria.