Urodziny Bartosza Dreszlera

• autor: redakcja, 2012-08-31 00:03

Wszystkiego najlepszego!

W dniu dzisiejszym swoje 24.urodziny obchodzi Bartosz Dreszler. Z tej okazji składamy mu najlepsze życzenia. Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także wielu piłkarskich sukcesów.

Bartosz Dreszler urodził się 31.sierpnia 1988 roku w Nowym Mieście Lubawskim. Ma 182 centymetry wzrostu i waży 79 kilogramów. Gra na pozycji środkowego obrońcy. Jest wychowankiem Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Później reprezentował barwy Elany Toruń, Legii Chełmża, Sparty Brodnica i ponownie toruńskiego klubu, z którego przed sezonem 2011/2012 trafił do Unii. W obecnym sezonie rozegrał wszystkie cztery ligowe mecze w pełnym wymiarze czasowym, a także dwa całe spotkania pucharowe. Łącznie w biało-niebieskich barwach ma na koncie 29.mistrzowskich pojedynków, w których ujrzał trzy żółte i dwie czerwone kartki. Gra z numerem „3”.