Erwin Woźniak wypożyczony

• autor: redakcja, 2012-08-31 17:02

Erwin Woźniak będzie grał w Piaście Kołodziejewo

Wychowanek naszego klubu, który przed obecnym sezonem wrócił do Unii został wypożyczony do Piasta Kołodziejewo. Mowa o Erwinie Woźniaku – zawodniku grającym na pozycji napastnika.

Woźniak w poprzednim sezonie na wskutek kontuzji pozostał bez klubu. Wcześniej grał w Noteciance Pakość. Po powrocie do Unii rozegrał jeden pucharowy mecz wchodząc na boisko w 62.minucie. Grał z numerem „22”.

Nowy klub byłego już zawodnika biało-niebieskich zajmuje obecnie trzecie miejsce w B klasie. W barwach Piasta gra także sześciu innych piłkarzy, którzy w przeszłości byli w kadrze pierwszego zespołu Unii. Mowa tutaj o Przemysławie Lichwale, Marcinie Łojewskim, Macieju Górczyńskim, Damianie Brończyku, Piotrze Bachanku i Piotrze Łabuszyńskim.