Cuiavia wkracza do „Pucharu”

• autor: redakcja, 2012-10-04 23:01

Zmiany w rozgrywkach pucharowych

Wczoraj informowaliśmy o dalszych losach pucharowych rozgrywek w sezonie 2012/2013. Dzisiaj okazało się, że w Pucharze Polski Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej dojdzie do zmian.

Okazało się, że obrońca tytułu – Cuiavia Inowrocław, mimo iż w tym sezonie grała już w pucharze centralnym ma zapewnioną też grę w rozgrywkach okręgowych. To spowodowało, że konieczny jest jeszcze jeden mecz spośród drużyn z okręgu bydgoskiego.

Chodzi o spotkanie Cuiavii z jedną z drużyn, które już wcześniej wywalczyły awans. Przeciwnikiem inowrocławskiego klubu może być Unia lub Notecianka Pakość, Wda Świecie, Noteć Łabiszyn, KS Łochowo, Start Pruszcz Pomorski, Gryf Sicienko czy Pogoń Mogilno.

Mecz ten odbędzie się jeszcze w październiku. Z kolei od 1/8 finału grać będą kluby z trzech okręgów, których pisaliśmy wczoraj. Spotkania te zostaną rozegrane po zakończeniu ligowej rundy jesiennej, czyli w listopadowy weekend.