Zapraszamy na relację live

• autor: redakcja, 2012-10-05 21:48

Nowości na stronie

W dniu jutrzejszym po raz pierwszy na naszej stronie pojawi się relacja live ze spotkania Unii. Rywalem biało-niebieskich będzie Mień Lipno.

Jest to pierwsza tego typu relacja za pośrednictwem naszego serwisu. Dlatego też prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż jak to zazwyczaj bywa debiuty nie są zbyt łatwe.

Powyżej umieściliśmy link, gdzie dostępna będzie relacja. Również na powyższej stronie znajdziecie galerię z meczu, a także z ostatnich spotkań zespołu orlików.

Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą pojawić się na stadionie zapraszamy do śledzenia relacji, którą prowadzić będzie Przemysław Powała.

Nie musimy chyba wspominać, jak bardzo ważny jest jutrzejszy mecz dla naszego zespołu. Tak więc, zgromadźmy się w jak największej liczbie na janikowskim obiekcie i trzymajmy kciuki za podopiecznych trenera Artura Polehojko. Z pewnością biało-niebiescy odwdzięczą się ambicją i zaangażowaniem, a także zdrowiem pozostawionym na boisku. Miejmy nadzieję, że tym razem te składniki złożą się na upragnione zwycięstwo.