• autor: redakcja, 2012-10-08 20:29

Komunikat w sprawie meczu z Mienią Lipno

W dniu dzisiejszym tj. 8.10.2012 roku MLKS Unia Janikowo wystosował pismo do Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie sobotniego meczu z Mienią Lipno.

W zespole Unii zagrał tylko jeden młodzieżowiec (Adam Lisiecki), gdyż tuż przed rozpoczęciem meczu okazało się, że do gry na wskutek kontuzji odniesionej podczas rozgrzewki niezdolny jest Przemysław Kędziora (zawodnik młodzieżowy). W pośpiechu dokonano zmiany i Kędziorę zastąpił Krzysztof Wikarski. O ilości młodzieżowców sztab szkoleniowy naszej drużyny zorientował się po fakcie.

Nasz Klub w wystosowanym piśmie do WG K-PZPN przyznał się do nieświadomego błędu po czym złożył wniosek o weryfikację sobotniego meczu jako walkower na korzyść gości.