Wybrano nowe władze MLKS Unia Janikowo

• autor: redakcja, 2012-10-26 21:01

Nadzwyczajne Walne Zebranie Wyborcze MLKS Unia Janikowo

W dniu dzisiejszym tj. 26.października 2012 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Wyborcze MLKS Unia Janikowo. Podczas niego wybrany został nowy Zarząd Klubu, a także Komisja Rewizyjna.

Zarząd MLKS Unia Janikowo:
Prezes Klubu: Paweł Krajewski
Wiceprezes Klubu: Edward Morawski
Sekretarz Klubu: Eryk Woźniak
Członek Zarządu: Artur Banaszak
Członek Zarządu: Stanisław Waszak

Komisja Rewizyjna:
- Jerzy Tojek (przewodniczący)
- Andrzej Andrzejewski
- Bronisław Mreła

Przypomnijmy, że kadencja dotychczasowego Zarządu trwała od 27.października 2009 roku. Z pewnością był to najtrudniejszy okres w historii naszego ukochanego Klubu. W czasie tym wielokrotnie przeżywaliśmy dni, które decydowały o istnieniu Unii. Dzisiaj nasz Klub istnieje, a także ma realną szansę na wyjście z kryzysu. Dlatego też dotychczasowemu Zarządowi należą się podziękowania za zaangażowanie i wytrwanie w procesie odbudowy Klubu.

Natomiast nowemu Zarządowi życzymy cierpliwości, a także wielu sukcesów zarówno organizacyjnych, jak i sportowych.

Przy okazji informujemy, że w dniu dzisiejszym doszło także do wyborów w Polskim Związku Piłki Nożnej. Nowym prezesem wybrany został Zbigniew Boniek, który zastąpił Grzegorza Lato.