Billy Abbott o sobotnim meczu

• autor: redakcja, 2012-11-12 17:06

Zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to ciężki mecz...

Billy Abbott rok 2005 spędził w Unii. Podczas gry w naszym klubie wystąpił w dwudziestu sześciu meczach ligowych strzelając trzy gole. Przez pewien czas był nawet kapitanem drużyny. Obecnie jest zawodnikiem Włocłavii Włocławek, z którą ma za zadanie awansować do trzeciej ligi. Po sobotnim meczu biało-niebieskich z jego zespołem, który zakończył się remisem 1:1 poprosiliśmy go o skomentowanie boiskowych wydarzeń.

- Przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to ciężki mecz i tak też się stało. Szkoda, że nie potrafiliśmy strzelić na początku, a były ku temu okazje. Później do głosu doszła Unia i również do przerwy nie wykorzystała kilku sytuacji. Po przerwie niestety w dość nieszczęśliwych okolicznościach straciliśmy bramkę i musieliśmy gonić wynik. Udało się tylko jedną bramkę strzelić i mecz skończył się remisem, który z przebiegu meczu był wynikiem sprawiedliwym. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

My ze swojej strony również pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów.