Postać miesiąca – Kędziora po raz drugi

• autor: redakcja, 2012-11-20 17:17

Przemysław Kędziora

Co prawda listopad jeszcze trwa, ale wiadomo już, że zespół Unii nie rozegra już spotkań. W miesiącu tym biało-niebiescy rozegrali tylko dwa mecze. Zdecydowanie najlepszą  graczem w janikowskich barwach w ciągu ostatnich jesiennych pojedynkach był Przemysław Kędziora. Zawodnik ten drugi raz został wybrany postacią miesiąca.

Postać listopada – PRZEMYSŁAW KĘDZIORA

O zawodniku tym szczegółowo mogliśmy czytać we wrześniu, kiedy to po raz pierwszy został wybrany postacią miesiąca. Listopadowe zmagania janikowianie rozpoczęli w Izbicy Kujawskiej. Mimo porażki z Kujawianką 0:1 to biało-niebiescy byli lepszym zespołem, a Kędziora sprawiał przeciwnikom wiele problemów. Po jego strzale piłka nawet zagrzechotała w siatce, ale arbiter nie uznał gola… Niestety Przemysław nie mógł wpisać się też na listę asystentów, gdyż jego doskonałe podania marnowali koledzy z drużyny. Także we Włocławku Kędziora był czołową postacią podopiecznych trenera Artura Polehojko. To właśnie on w 56.minucie pokonał bramkarza najlepszej ekipy w lidze. Ostatecznie zremisowaliśmy 1:1. Jak wszyscy wiemy niedane mu było rozegranie ponownego meczu w Izbicy Kujawskiej, gdyż z powodu kłopotów kadrowych przegraliśmy walkowerem.

Kędziora jesienne rozgrywki jesienne zakończył z jedenastoma trafieniami. Miejmy nadzieję, że wiosną włączy się do wyścigu o koronę króla strzelców. W chwili obecnej ma trzy gole straty.

Ponieważ grudzień jest miesiącem wolnym dla piłkarzy, kolejną postać miesiąca wybierzemy wraz z rozpoczęciem mistrzowskich meczów.