Zawodnicy Unii testowani w Świeciu

• autor: redakcja, 2012-11-23 22:57

Wychowankowie Unii mogą trafić do Wdy

Adam Lisiecki i Przemysław Kędziora rozegrają jutro mecz towarzyski reprezentując barwy Wdy Świecie. Obaj wychowankowie Unii zostali zaproszeni przez wicelidera trzeciej ligi kujawsko-pomorskiej na kilkudniowe testy.

Sztab szkoleniowy świeckiego kluby przyjrzy się Adamowi Lisieckiemu oraz Przemysławie Kędziorze podczas jutrzejszego sparingu z Chojniczanką Chojnice, a także poniedziałkowego treningu i wtorkowego meczu kontrolnego z Włocłavią Włocławek.

Przypomnijmy, że ostatnio Wda wywalczyła awans do ¼ finału okręgowego Pucharu Polski. Przy okazji informujemy, że mecz KS Łochowo ze Sadownikiem Waganiec został sklasyfikowany jako walkower 3:0, gdyż w tym drugim zespole grali nieuprawnieni zawodnicy. Na boisku padł wynik 1:2.