Przedzimowe testowanie

• autor: redakcja, 2012-11-29 18:02

Testów ciąg dalszy…

Niedawno informowaliśmy, że na testy do Wdy Świecie udadzą się wychowankowie naszego klubu – Adam Lisiecki i Przemysław Kędziora. Dzisiaj z kolei możemy napisać, iż kolejny piłkarz Unii może zmienić barwy klubowe w najbliższym okienku transferowym. Mowa tutaj o Konradzie Szubercie, który wczoraj rozegrał sparing w barwach Tura Turek.

Jeżeli chodzi o dwóch pierwszych zawodników to, obaj w sobotę zagrali po 65 minut w sparingu Wdy z Chojniczanką Chojnice (1:3). Natomiast na wczorajszy sparing z Włocłavią Włocławek, który zakończył się porażką świecian 2:4 pojechał już tylko Lisiecki.

Natomiast Szubert zagrał wczoraj w Łodzi w sparingu miejscowego ŁKS z Turem Turek. Zawodnik Unii reprezentował barwy klubu z Wielkopolski. Tur wygrał 3:1, a napastnik ten zdobył trzecią bramkę dla zespołu, do którego jest przymierzany.

Pozostali Unici nadal przechodzą roztrenowanie. Janikowianie trenują pięć razy w tygodniu na hali. Ponadto korzystają z siłowni i basenu.