Plebiscyt MLKS Unia Janikowo 2012

• autor: redakcja, 2012-12-01 11:36

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie - Plebiscyt MLKS Unia 2012

Jak co roku postanowiliśmy zorganizować plebiscyt, który wyłoni najlepsze postaci MLKS Unia Janikowo w minionych dwóch rundach. Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie i oddania swoich głosów. Podobnie jak w poprzednim roku, również i teraz dla szczęśliwie wylosowanej osoby trafi nagroda niespodzianka.

Aby zapoznać się z Plebiscytem kliknij na "więcej".

BRAMKARZ ROKU 2012

Ustawienie 1-4-2-3-1:
Bramkarze (1): Robert Tomaszewski, Marcin Piesik, Łukasz Dolatowski
Prawi obrońcy (1): Piotr Hadaś, Maciej Sirko
Środkowi obrońcy (2): Bartosz Dreszler, Krzysztof Łożyński, Tomasz Wawrzyniak, Krzysztof Wiśniewski
Lewi obrońcy (1): Krzysztof Borysiak, Damian Olejnik
Środkowi pomocnicy (2): Łukasz Mokrzycki, Arkadiusz Dereżyński, Mikołaj Pieniądz, Krzysztof Wikarski, Mikołaj Kruszka
Prawoskrzydłowy (1): Paweł Rybicki, Adam Lisiecki, Marcin Zaleski
Ofensywny pomocnik (1): Wojciech Lewandowski, Przemysław Kędziora, Konrad Szubert
Lewoskrzydłowy (1): Filip Jagielski, Dawid Deresiewicz, Łukasz Chomik, Maciej Kot
Napastnik (1): Mateusz Biłoszewski, Bartosz Wieczorek, Mateusz Michałowski, Piotr Łabuszyński, Martin Nowicki, Erwin Woźniak, Dariusz Lewandowski

Jeżeli chodzi o wybór jedenastki roku 2012 to wybrać należy jednego bramkarza, jednego prawego obrońcę, dwóch środkowych obrońców, jednego lewego obrońcę, dwóch środkowych pomocników, po jednym prawoskrzydłowym, lewoskrzydłowym i ofensywnym pomocniku, a także napastnika.

BRAMKA ROKU 2012

1/ Arkadiusz Dereżyński w meczu Unia – Unia Swarzędz 1:1
83’ Trzy metry przed polem karnym faulowany był Kot. Z rzutu wolnego pięknym technicznym strzałem w okienko popisał się Dereżyński i było 1:1.

2/ Mateusz Biłoszewski w meczu Unia – Sparta Brodnica 1:1
W 63.minucie biało-niebiescy przeprowadzili złotą akcję, która zapewniła nam arcyważne zwycięstwo 1:0. Dereżyński uruchomił Michałowskiego, który podcinką tuż przy linii końcowej posłał piłkę do Biłoszewskiego. Napastnik Unii celną główką z trzech metrów nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję!

3/ Przemysław Kędziora w meczu Unia – Noteć Łabiszyn 4:0 (gol na 2:0)
W 34.minucie Lewandowski prostopadle zagrał do Kędziory. Ten po minięciu Piesika oddał strzał na pustą bramkę, ale jeden z obrońców wślizgiem wybił na róg z prawej strony. Korner został rozegrany na krótko – Jagielski podał Lisieckiemu, który wrzucił w pole karne gdzie piękną główką w okienko popisał się Kędziora strzelając na 2:0.

Głosy należy wysyłać do końca grudnia 2012 roku na adres e-mail: eryk.wozniak@vp.pl .