Piłkarze Unii na Amber Cup w Słupsku!

• autor: redakcja, 2012-12-31 15:13

Amber Cup 2013

W dniach 4-5.stycznia 2013 roku zostanie rozegrana VII edycja Amber Cup w Słupsku. Jest to jeden z największych halowych turniejów piłkarskich w naszym kraju. Pierwsza edycja odbyła się w grudniu 2006 roku. Amber Cup rozgrywa się na Hali Widowiskowo-Sportowej „Gryfia” przy ulicy Szczecińskiej 99 w Słupsku.

4.stycznia zaplanowane są eliminacje do turnieju oficjalnego, który zostanie rozegrany dzień później. O zakwalifikowanie się do głównych rozgrywek walczyć będą też piłkarze, którzy na co dzień reprezentują barwy MLKS Unia Janikowo.

Janikowska drużyna, która występować będzie pod nazwą NO LIMITS JANIKOWO przedstawia się w następującym składzie: Tomasz Woźniak (bramkarz), Dawid Deresiewicz, Przemysław Kędziora, Martin Nowicki, Maciej Sirko, Filip Jagielski, Krzysztof Wiśniewski czyli zawodnicy naszego klubu, a także trzech byłych graczy Unii – Tomasz Polehojko, Dominik Jelonek oraz trener Artur Polehojko.

Janikowianie będą w grupie C, w których znaleźli się także zespoły ze Szczecina, Zgierza, Gorzowa Wielkopolskiego, Garczegorzy i Słupska.

Zwycięzca eliminacji będzie miał okazję zagrać w finałach turnieju Amber Cup, gdzie wystąpią m.in. Mistrz Polski – Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze czy Lechia Gdańsk.

Ponadto na turnieju pojawią się gwiazdy ze świata sportu, a także show-biznesu, m.in. Tomasz Frankowski, Marcin Wasilewski, Piotr Świerczewski, Robert Lewandowski czy Misiek Koterski.

Warto dodać, że janikowska drużyna wystartuje w eliminacjach dzięki uprzejmości organizatorów, a także Marcinowi Dworackiemu, który jest wychowankiem Unii, a obecnie zawodnikiem Gryfa Słupsk.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE IMPREZY NA: http://ambercupslupsk.pl/index.php/start .

ZAPRASZAMY!

Wchodząc na stronę, dowiesz się o wynikach drużyny z Janikowa na turnieju.