ogółem: 51 959 966

Przemysław Kędziora piłkarzem roku 2012

• autor: redakcja, 2013-01-25 12:01

Wyniki Plebiscytu MLKS Unia 2012

Znane są już wyniki Plebiscytu MLKS Unia 2012. Przez ponad miesiąc kibice naszego klubu wybierali najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika, a także talent oraz odkrycie minionego roku. Punktem kulminacyjnym plebiscytu był wybór najlepszego piłkarza. Ponadto głosowano na jedenastkę roku i najpiękniejszą bramkę strzeloną w Janikowie.

BRAMKA ROKU 2012

1/ Arkadiusz Dereżyński w meczu Unia – Unia Swarzędz 1:1 – (30 głosów)
83’ Trzy metry przed polem karnym faulowany był Kot. Z rzutu wolnego pięknym technicznym strzałem w okienko popisał się Dereżyński i było 1:1.

2/ Przemysław Kędziora w meczu Unia – Noteć Łabiszyn 4:0 (gol na 2:0) (20 głosów)
W 34.minucie Lewandowski prostopadle zagrał do Kędziory. Ten po minięciu Piesika oddał strzał na pustą bramkę, ale jeden z obrońców wślizgiem wybił na róg z prawej strony. Korner został rozegrany na krótko – Jagielski podał Lisieckiemu, który wrzucił w pole karne gdzie piękną główką w okienko popisał się Kędziora strzelając na 2:0.

3/ Mateusz Biłoszewski w meczu Unia – Sparta Brodnica 1:1 (0 głosów)
W 63.minucie biało-niebiescy przeprowadzili złotą akcję, która zapewniła nam arcyważne zwycięstwo 1:0. Dereżyński uruchomił Michałowskiego, który podcinką tuż przy linii końcowej posłał piłkę do Biłoszewskiego. Napastnik Unii celną główką z trzech metrów nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję!