Testy trwają…

• autor: redakcja, 2013-01-30 16:05

Piłkarze Unii wciąż poszukują klubów

Kolejni piłkarze Unii Janikowo rozpoczęli treningi w innych klubach. Niektórzy z nich podjęli już rozmowy z ewentualnymi nowymi pracodawcami.

Kapitan biało-niebieskich – Tomasz Wawrzyniak podjął treningi z Notecianką Pakość. Tak samo jest z kilkoma innymi graczami Unii, o czym informowaliśmy wcześniej. Łukasz Chomik może trafić do Pomorzanina Serock. Z kolei Maciej Sirko, który przez jakiś czas trenował z Piastem Złotniki Kujawskie rozpoczął przygotowania w Noteci Łabiszyn. Natomiast inny z janikowskich wychowanków także pojawił się na treningu Noteci Inowrocław. Mowa tutaj o Mikołaju Kruszce, który poszedł śladem Martina Nowickiego. Wyjazd za granicę, podobnie jak uczynił Bartosz Dreszler planuje Marcin Zaleski. Z kolei Łukasz Dolatowski prawdopodobnie po raz kolejny „zawiesi buty na kołku”.