Sparingi naszych zawodników

• autor: redakcja, 2013-02-02 18:01

Zawodnicy Unii grali w sparingach

Zawodnicy Unii Janikowo grali dziś w sparingach innych drużyn, z którymi przygotowują się do rundy rewanżowej sezonu 2012/2013.

Cuiavia Inowrocław, z którą trenują: Przemysław Kędziora i Dawid Deresiewicz przegrała z pierwszoligowym Zawiszą Bydgoszcz 3:5 (2:1). Ten pierwszy wszedł na boisko w 54.minucie, a w 85.wpisał się na listę strzelców. Z kolei Deresiewicz zagrał ostatnie dwadzieścia minut.

Martin Nowicki wziął udział w sparingu Noteci Inowrocław ze Zjednoczonymi Piotrków, który zakończył się zwycięstwem zespołu inowrocławskiego 4:0. Napastnik Unii zagrał całą drugą połowę i zaliczył asystę.

W składzie Noteci próżno szukać było dzisiaj Mikołaja Kruszki, który zagrał drugą połowę w sparingu Gopła Kruszwicy z Goplanią Inowrocław. Zawodnik janikowskiego klubu zaliczył asystę, a mecz zakończył się zwycięstwem jego zespołu 4:2.

Natomiast Notecianka Pakość uległa Elanie Toruń 1:5 w składzie z Robertem Tomaszewskim, Tomaszem Wawrzyniakiem, Adamem Lisieckim i Filipem Jagielskim.

W przypadku kolejnych informacji news ten zostanie aktualizowany.